TYPER SEZONU 2016/17 

Witam. Problemy techniczne spowodowały iż musiałem przenieść typowanie meczy I ligi na nowe Forum. Każdy chętny gracz musi się na nowo zarejestrować!!! Poniżej instrukcja jak to uczynić:
1. W górnym lewym rogu znajdziesz link >zarejestruj się< klikasz na niego i podajesz swój nick (może być taki jak wcześniej lub nowy) adres e-mail (proszę o poprawne wpisanie) oraz hasło (zapamiętaj je lub zapisz), hasło powtarzamy i w prawym dolnym rogu klikamy >zakończ rejestracje< 
2. Następnie czekamy na otrzymanie wiadomości na naszej poczcie (proszę również sprawdzić wiadomości SPAM) otwieramy wiadomość i klikamy na link aktywacyjny. W tym momencie dokonaliśmy pełnej rejestracji. wyskakuje nam napis „Twoje konto jest już aktywne”
3. Teraz w górnym prawym rogu klikamy zakładkę >FORUM<. Po jego otwarciu klikamy na 2 Kolejkę I ligi ChLF
4. Teraz aby dodać swoje typy musimy się ZALOGOWAĆ. W tym celu w prawym górnym rogu klikasz >ZALOGUJ< i podajesz swój nick oraz hasło
5. Teraz pod wszystkimi odpowiedziami masz pole na Twoją odpowiedz zespaw par przepisujesz lub kopiujesz podajesz swoje wyniki i potwierdzasz przyciskiem >Submit<. Twoje typy zostały dodane.
Dziekuję i pozdrawiam oraz przepraszam za utrudnienia.
Call Now Button
Przejdź do paska narzędzi